Przebudzenie Lewiatana Ekspansja Tom 1 dostępne w Taniaksiażka.pl to powieść science fiction autorstwa Jamesa S. A. Corey’ego. Jest to pierwszy tom trylogii The Expanse.

Trylogia The Expanse skupia się na przyszłości, w której ludzie żyją na Ziemi, Księżycu i Marsie. Wszystkie trzy planety są ze sobą połączone, a ludzie mogą swobodnie podróżować między nimi. Powieść opowiada historię konfliktu między Ziemią a Marsem, a także o tym, jak bohaterowie muszą sobie radzić w tym niebezpiecznym świecie.

Lewiatan: Przebudzenie – Ekspansja Tom 1 to świetna powieść science fiction, która zapewni czytelnikom wiele godzin intrygującej lektury.

Ekspansja Tom 1

“Lewiatan: Przebudzenie – Ekspansja Tom 1” to pierwszy tom doskonałej serii science fiction autorstwa Jamesa S.A. Corey’ego. Książka opowiada historię ekspansji człowieka w kosmos, a także przygody jednej z pierwszych kolonii na Marsie. “Lewiatan: Przebudzenie – Ekspansja Tom 1” jest świetną książką dla miłośników science fiction, a także dla osób, które lubią dobre histore.

Lewiatan: Powrót do żywych – Ekspansja Tom 1

Po śmierci jego żony i dziecka, naukowiec i wynalazca Victor Frankenstein traci wszelki sens życia. Jego geniuszem i uporem doprowadza go jednak do stworzenia nowego życia – kreatury, która przypomina człowieka, ale jest znacznie silniejsza i szybsza. Kiedy kreatura ta ucieka, Victor postanawia ją odnaleźć. Wkrótce jednak odkrywa, że to co stworzył, jest zdolne do znacznie więcej niż tylko fizycznej siły – potrafi ona myśleć, czuć i rozumieć. I co więcej, pragnie tego samego co on – miłości. Victor musi więc podjąć decyzję – czy pomoże kreaturze spełnić jej marzenia, czy też pozostanie wierny swojemu postanowieniu i będzie się jej strzegał.

Lewiatan: Odrodzenie – Ekspansja Tom 1

W 2047 roku katastrofa nuklearna zniszczyła ponad połowę świata. Rozpoczęła się era walk o przetrwanie. Ludzie uciekali przed promieniowaniem, a kraje walczyły o ostatnie zasoby. W takich warunkach powstał Lewiatan – potężna organizacja, która szybko opanowała wschodnią część Europy. Jej celem było odbudowanie świata i stworzenie nowej ludzkiej cywilizacji.

Lewiatan działał w tajemnicy, a jego istnienie było znane tylko nielicznym. Organizacja skupiała ludzi o różnych umiejętnościach i kompetencjach, dzięki czemu szybko rosła w siłę. Wkrótce Lewiatan stał się jedyną siłą, która mogła zagrozić dominacji USA i Chin.