Lewiatan budzi się ze snu i rozpoczyna swoją ekspansję. Jest to pierwszy tom z serii “Przebudzenie Lewiatana”.

W tym tomie autorzy skupiają się na przedstawieniu czytelnikom jak wygląda świat, w którym żyje Lewiatan oraz jakie są jego cele.

Przedstawiają również jak bohaterowie radzą sobie z nowymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi świat i jakim są członkami społeczeństwa.

Recenzja

Najnowsza powieść Andrzeja Sapkowskiego to początek nowego cyklu, którego akcja rozgrywa się w świecie fantasy. “Przebudzenie Lewiatana: Ekspansja Tom 1” to pierwszy tom nowego cyklu i jest już dostępny w sprzedaży.

Książka rozpoczyna się w momencie, gdy główny bohater Geralt z Rivii otrzymuje tajemne zadanie od króla Esterki. Geralt ma zbadać tajemnicze morderstwa, które mają miejsce na terenie królestwa. Wkrótce okazuje się, że za morderstwami stoi potężna i tajemna istota, która pragnie przebudzić legendarnego smoka. Aby zapobiec apokalipsie, Geralt i jego towarzysze muszą pokonać potwora.

“Przebudzenie Lewiatana: Ekspansja Tom 1” to fantastyczna powieść, która na pewno przypadnie do gustu miłośnikom gier RPG i fantasy. Książka pełna jest niesamowitych scen akcji, a także intrygującej fabuły. Andrzej Sapkowski stworzył świat fantasy, który na pewno zachwyci wszystkich czytelników.

Ekspansja Tom 1: Przebudzenie Lewiatana – recenzja

“Ekspansja Tom 1: Przebudzenie Lewiatana” to pierwszy tom z serii Ekspansja autorstwa Jamesa S.A. Corey’ego. Jest to książka science fiction, która łączy elementy polityczne i militarno-obronne. Książka skupia się na historii Holdena Carvera, który jest żołnierzem marynarki wojennej i członkiem załogi statku “Rocinante”. Podczas misji na Marsie dochodzi do ataku, w wyniku którego zostaje porwany przez tajemniczą grupę. Gdy jego załoga próbuje go odnaleźć, odkrywają oni tajemnice, które mogą zagrozić całemu Układowi Słonecznemu. Przebudzenie Lewiatana Ekspansja Tom 1

“Ekspansja Tom 1: Przebudzenie Lewiatana” jest świetną książką science fiction dla tych, którzy lubią polityczne intrygi i militarny aspekt science fiction. Książka ma wszystko – akcję, intrygę, tajemnice i nieoczekiwane zwroty akcji. Jest to pierwszy tom z serii Ekspansja, więc jeśli lubisz takie książki, to na pewno sięgniesz po następne tomy.