W świecie, w którym nauka i magia walczą o dominację, jedna kobieta próbuje znaleźć swoje miejsce.

Urodzona w rodzinie naukowców, a wychowana wśród magów, Leviathan czuje się jak obca we własnym życiu.

Kiedy jednak sytuacja wymusza na niej wybór między światami, musi stanąć pośrodku konfliktu i odkryć, kim tak naprawdę jest.

Przebudzenie Lewiatana Ekspansja Tom 1 to pierwszy tom ekspansywnej nowej serii fantasy autorstwa A.M. Harte, która zabierze czytelników w podróż do świata pełnego tajemnic i niebezpieczeństw.

Przebudzenie potęgi

Przebudzenie Lewiatana: Ekspansja, Tom 1 – przebudzenie potęgi to pierwszy tom trylogii Przebudzenie Lewiatana autorstwa Jamesa S. A. Corey’ego. Trylogia ta jest prequelem do bestsellerowej sagi Zimna wojna kosmiczna, a jej akcja rozgrywa się sto lat przed nią. W tym tomie czytelnicy poznają Daniela Abrahamsa i Tyre’ego MCAinleya – dwóch młodych pisarzy, którzy postanawiają napisać książkę o życiu na stacji kosmicznej Ceres. Książka ta jest pierwszym tomem Przebudzenia Lewiatana i została wydana w 2012 roku.

Nowy początek

“Przebudzenie Lewiatana: Ekspansja, Tom 1 – nowy początek” to pierwszy tom ekspansji Przebudzenie Lewiatana. W tej części serii czytelnicy mogą przeżyć początek nowego rozdziału w życiu bohaterów. Głównymi bohaterami są tutaj Astrid i jej przyjaciele. Astrid jest młodą kobietą, która pragnie zmienić swoje życie. Jest ambitna i uparta, a także nieco impulsywna. Jej przyjaciele towarzyszą jej w podróży, która ma na celu odkrycie nowych rzeczy oraz zrozumienie siebie.

Rozwój sił

“Przebudzenie Lewiatana: Ekspansja, Tom 1 – rozwój siły” to pierwszy tom serii “Przebudzenie Lewiatana”. Seria ta jest o tym, jak grupa przyjaciół zaczyna dostrzegać potencjał w sobie nawzajem i uczy się go wykorzystywać, aby stać się silniejszymi. W tej części przyjaciele muszą stawić czoła nowym wyzwaniom i odkryć nowe moce. Rozwój siły jest kluczowym elementem tej części, ponieważ bohaterowie muszą poradzić sobie z nowymi przeciwnikami, którzy są coraz silniejsi.