W świecie, w którym żyjemy, istnieje wiele tajemnic, które czekają na odkrycie.

Niewiarygodne rzeczy dzieją się codziennie i nikt nie jest w stanie powiedzieć, co jest prawdą, a co nie.

Czy istnieje coś takiego jak przebudzenie Lewiatana? A może to tylko legendy i mity, które krążą po świecie?

Przebudzenie Lewiatana: Ekspansja – Tom 2

Przebudzenie Lewiatana Ekspansja Tom 1 to drugi tom serii książek science fiction autorstwa C.S. Pacat. Książka opowiada historię kapitana Daniela Leary’ego i jego załogi, którzy próbują powstrzymać rosnącą potęgę Republiki Cordelii.

W pierwszym tomie serii, Przebudzenie Lewiatana, Daniel i jego załoga walczyli o ocalenie swojego statku i swojego życia. W tym tomie próbują oni powstrzymać rosnącą potęgę Republiki Cordelii. Jest to trudne zadanie, ponieważ Cordelia ma nowy statek, który jest dużo potężniejszy od ich własnego. Daniel i jego załoga muszą się więc nauczyć nowych sposobów walki, aby mieć szansę na zwycięstwo.

Przebudzenie Lewiatana – Książka 2

Potężny i przerażający Lewiatan, który żył w głębinach mórz od tysiącleci, budzi się ze snu. Jego potężne ciało rozgrzewa się, a jego umysł koncentruje się na tym, co ma zrobić. Wie, że musi znaleźć swojego prawowitego miejsca na Ziemi i ustanowić nowy porządek. Nie może już dłużej pozwolić, aby ludzie rządzili światem; to jest czas na to, aby przejął kontrolę.

Lewiatan postanawia więc wyruszyć na powierzchnię i zaczyna niszczyć wszystko, co napotka na swojej drodze. Ludzie próbują go powstrzymać, ale ich próby są bezużyteczne. Wkrótce cały świat leży u stóp potwora, a on sam staje się jego panem i wodzem.