Złowieszcze przebudzenie Lewiatana, potężnego i przerażającego stwora, który śni o zemście na ludziach. Książka audio “Przebudzenie Lewiatana” to wciągająca historia o walce dobra ze złem, która rozegra się na naszych oczach.

W “Przebudzeniu Lewiatana” słyszymy głosy bohaterów, którzy żyją w strachu przed potwornym stworem. Czy uda im się pokonać Lewiatana? Tego dowiemy się już niedługo.

Przebudzenie Lewiatana – książka audio: recenzja

Wydawnictwo Otwarte przygotowało dla swoich słuchaczy książkę audio “Przebudzenie Lewiatana”. Jest to pierwsza część trylogii “Niewolnicy Boga”, autorstwa Andrzeja Ziemiańskiego. Książka audio składa się z dwóch płyt CD, na których znajduje się 12 godzin nagrania. Jest to interesująca i wciągająca historia, która pozwala słuchaczowi na chwilę oderwać się od codziennych problemów.

Bohaterowie książki audio to młodzi ludzie, którzy stają przed wyzwaniami życia. Muszą oni poradzić sobie z wieloma problemami, takimi jak: śmierć bliskich, rozstania, czy też życie w ciągłym strachu. Książka audio jest bardzo dobrze napisana i ma wciągającą fabułę. narratorzy odgrywają swoje role bardzo dobrze i sprawiają, że słuchacz jest wciągnięty w historię.

Polecam tę książkę audio każdemu, kto lubi dobre historie i chce się na chwilę oderwać od codzienności.

Książka audio: najważniejsze wątki

Przebudzenie Lewiatana Ekspansja Tom 1 to książka audio, która opowiada o najważniejszych wydarzeniach z życia bohatera. Bohaterem jest człowiek, który przez wiele lat żył w śpiączce. Książka audio opowiada o tym, jak bohater obudził się ze śpiączki i jakie wydarzenia miały miejsce w jego życiu po tym, jak się obudził.

Książka audio Przebudzenie Lewiatana to historia człowieka, który przez wiele lat żył w śpiączce. Bohater obudził się ze śpiączki i dowiedział się, że jego rodzina zginęła w wyniku wypadku samochodowego. Bohater postanawia odnaleźć swojego syna, który przeżył wypadek. Książka audio opowiada o tym, jak bohater odnalazł swojego syna i jakie były ich dalsze losy.